No. In Exterminator 2017 Name Cat. Club
1401 Steve Terry M60 Totley A.C.
1402 Caryl Hartwright W60 Totley A.C.
1403 Richard Green M40 Shelton Striders
1404 Kevin Mahon M40 Handsworth Roadhogs
1405 Michael Macintosh M60
1406 Bob Foreman M50 Matlock A.C.
1407 Paul Fauset M40 Dark Peak
1408 Matthew Burden Msen Totley A.C.
1409 Natasha Blackburn W40 Totley A.C.
1410 Yvonne Twelvetree W60 Totley A.C.
1411 Colin White M70 Totley A.C.
1412 Keith Lindley M60 Danum Harriers
1413 Annette Haines Wsen
1414 Peter Smith M40
1415 Chris Willis Msen Steel City Striders
1416 Helen Cain Wsen Steel City Striders
1417 David Yates Msen
1418 Jon Osborne Msen
1419 Jim Simpson M50 St. Albans Striders
1420 John Tomlinson M40 Penistone Footpath Runners
1421 Robert Nash Msen
1422 Rob Moore M50 Dark Peak
1423 Kenny Malton Msen Shelton Striders
1424 Robert Donald Msen Shelton Striders
1425 Nick Burns M40 Steel City Striders
1426 Matthew Barraclough M40
1427 Vicki Beckitt Wsen Kimberworth Striders
1428 Neil Stabbs M40 York Knavesmire
1429 James Fletcher Msen Steel City Striders
1430 Thomas Smith Msen Dark Peak
1431 Fliss Milner W50 Dark Peak
1432 Andrew Bragg M40 Totley A.C.
1433 Stephen Wooliscroft M40 Wirksworth R.C.
1434 Andrew Reid Msen Porter Valley Plodders
1435 Craig Ward M40 Danum Harriers
1436 Adrian Fisher M40 Dark Peak
1437 Alex Shepherd M40 Steel City Striders
1438 Kate Turner Wsen Totley A.C.
1439 Peter Durkin M40
1440 John Richardson M50 Handsworth Roadhogs
1441 Suzie Lovell Wsen
1442 Aron Harrison Msen
1443 Elizabeth Bridgen W40 Erewash Valley R.C.
1444 Stephen Doherty M40 Steel City Striders
1445 Jacqui Hawkins Wsen Wirksworth R.C.
1446 Steve Wickham M60 Erewash Valley R.C.
1447 Rachel Biggin W40 Totley A.C.
1448 Roz Massey Wsen Totley A.C.
1449 Dean Taylor M40 Ripley R.C.
1450 Caz Kay Wsen Totley A.C.
1451 Tim Jayes M40 Kimberley Striders
1452 Tim Shiles M40 Totley A.C.
1453 Mo Mcdonald M50
1454 Louise Houghton W40 Stilton Striders
1455 John Houghton M50 Stilton Striders
1456 Penny Sadler W40 Totley A.C.
1457 Kim Russon W40 Totley A.C.
1458 Adele Morris W50 Kimberworth Striders
1459 Carol Parsons W50 Totley A.C.
1460 Richard Bulmer M40 Totley A.C.
1461 Frederick Getz M60
1462 Kevin Megson M50 Totley A.C.
1463 Richard Ward Msen Sinfin R.C.
1464 Helen Elleker W60 City Of Sheffield A.C.
1465 Richard Purdy M40 Danum Harriers
1466 Michael Taylor M40 Fusion C.C.
1467 Richard Pegram M50 Wirksworth R.C.
1468 Clare Coombes W40 Vegetarian Cycling & A.C.
1469 David Beel Msen Steel City Striders
1470 John Edmunds M50 Dark Peak
1471 Steve Garner M50
1472 Jacqui Herring W40
1473 James Clayton M40 Wolds Veterans
1474 Michael Kenyon Msen
1475 Tom Briggs M40
1476 Martin Dawson M40 North Derbyshire R.C.
1477 Richard Oldfield M40
1478 Emma Bulmer Wsen
1479 Simon Bray M40 Sinfin R.C.
1480 John Hamshaw-Thomas M40
1481 Simon Palmer M40
1482 David Harrison M50 Dark Peak
1483 Elizabeth Lakin Wsen Long Eaton R.C.
1484 Rachel Toplis Wsen Long Eaton R.C.
1485 Simon Conroy M40 Dark Peak
1486 Patrick Moran M40
1487 John Spencer M50 Dark Peak
1488 Jo Yeoman W40 Dark Peak
1489 Jill Davies W50 Steel City Striders
1490 Despina Berdeni Wsen Totley A.C.
1491 Robert Cutting M40 Fat Boys R.C.
1492 Joe Carruthers M40
1493 Sally Nevitt Wsen Totley A.C.
1494 Mary Edgerton W50 Pennine F.R.
1495 Tom Ricketts M50 Totley A.C.
1496 Andrew Mansfield Msen
1497 Peter Collinge M60 Ripley R.C.
1498 Gary Fox M40 Beeston A.C.
1499 Darren Coggins M50
1500 Sam Allin Msen York Knavesmire
1501 Bevan Adams M40 Retford A.C.
1502 Chris Horsfall M60 Handsworth Roadhogs
1503 Colin Lynch M40 Totley A.C.
1504 Alison Barrett W40 Steel City Striders
1505 Chris Duro M50
1506 Thomas Beaumont Msen Totley A.C.
1507 Tim Gleeson M40 Handsworth Roadhogs
1508 Oskar Smith Msen
1509 Nick Kendall Msen Retford A.C.
1510 Clare Eardley W40 Wirksworth R.C.
1511 Colin Bostock M60 Long Eaton R.C.
1512 Eleanor Lunt Wsen Long Eaton R.C.
1513 Jade Rogers Wu23 Poppycock Racing
1514 Marc Kinch M40 Long Eaton R.C.
1515 Tobiah Venn Msen
1516 Marc Kinch M40 Long Eaton R.C.
1517 Tobiah Venn Msen
1518 Andrew Fry Msen U.O.S. Triathlon Club
1519 Sam Pole Msen West End Runners
1520 Paul Brunt M40 Shelton Striders
1521 Kevin Doyle M40 Kimberworth Striders
1522 Helen Doyle Wsen Kimberworth Striders
1523 Paul Stevenson M50 Long Eaton R.C.
1524 Craig Muress M40
1525 Thomas Pearson Msen
1526 Simon Pipe M50 Horsforth Harriers
1527 Keith Morgan M50 Ashbourne R.C.
1528 Linda Van-Gelder Wsen
1529 Bee Roberts W50 Totley A.C.
1530 Fiona Kesteven W40 Totley A.C.
1531 Hazel Farnell Wsen Totley A.C.
1532 David Ralph M50 Holme Pierrepont R.C.
1533 Andrew Chester M40 Dark Peak