No. In Blackamoor 2017 Name Cat. Club
1101 Steve Terry M60 Totley A.C.
1102 Caryl Hartwright W60 Totley A.C.
1103 Richard Green M40 Shelton Striders
1104 Kevin Mahon M40 Handsworth Roadhogs
1105 Michael Macintosh M60
1106 Bob Foreman M50 Matlock A.C.
1107 Nick Kirk M50 Dark Peak
1108 Paul Fauset M40 Dark Peak
1109 Natasha Blackburn W40 Totley A.C.
1110 Colin White M70 Totley A.C.
1111 Keith Lindley M60 Danum Harriers
1112 Annette Haines Wsen
1113 Peter Smith M40
1114 Chris Willis Msen Steel City Striders
1115 Helen Cain Wsen Steel City Striders
1116 David Yates Msen
1117 Jon Osborne Msen
1118 John Tomlinson M40 Penistone Footpath Runners
1119 Robert Nash Msen
1120 Rob Moore M50 Dark Peak
1121 Kenny Malton Msen Shelton Striders
1122 Robert Donald Msen Shelton Striders
1123 Nick Burns M40 Steel City Striders
1124 Matthew Barraclough M40
1125 Vicki Beckitt Wsen Kimberworth Striders
1126 Michael Richardson M50 Handsworth Roadhogs
1127 Mick Moorhouse M60 Matlock A.C.
1128 Neil Stabbs M40 York Knavesmire
1129 Thomas Smith Msen Dark Peak
1130 Andrew Bragg M40 Totley A.C.
1131 Stephen Wooliscroft M40 Wirksworth R.C.
1132 Andrew Reid Msen Porter Valley Plodders
1133 Craig Ward M40 Danum Harriers
1134 Adrian Fisher M40 Dark Peak
1135 Kate Turner Wsen Totley A.C.
1136 Peter Durkin M40
1137 Mike Arundale M60 Dark Peak
1138 Suzie Lovell Wsen
1139 Aron Harrison Msen
1140 Elizabeth Bridgen W40 Erewash Valley R.C.
1141 Stephen Doherty M40 Steel City Striders
1142 Jacqui Hawkins Wsen Wirksworth R.C.
1143 Steve Wickham M60 Erewash Valley R.C.
1144 Roz Massey Wsen Totley A.C.
1145 Dean Taylor M40 Ripley R.C.
1146 Caz Kay Wsen Totley A.C.
1147 Tim Jayes M40 Kimberley Striders
1148 Penny Sadler W40 Totley A.C.
1149 Kim Russon W40 Totley A.C.
1150 Kylie Mcateer W50 Totley A.C.
1151 Adele Morris W50 Kimberworth Striders
1152 Carol Parsons W50 Totley A.C.
1153 Richard Bulmer M40 Totley A.C.
1154 Frederick Getz M60
1155 Richard Ward Msen Sinfin R.C.
1156 Helen Elleker W60 City Of Sheffield A.C.
1157 Richard Purdy M40 Danum Harriers
1158 Clare Coombes W40 Vegan Runners Uk
1159 Anton Newell M40 Sutton-In-Ashfield Harriers
1160 Kenny Turner M50 Dark Peak
1161 David Beel Msen Steel City Striders
1162 John Edmunds M50 Dark Peak
1163 Steve Garner M50
1164 Steve Parkes Msen
1165 Will Doole Msen
1166 Martin Binnie Msen
1167 Jacqui Herring W40
1168 James Clayton M40 Wolds Veterans
1169 Pat Goodall W60 Totley A.C.
1170 Emma Dent W40 Totley A.C.
1171 Pete Tanker M50
1172 Jane Hughes W50 Totley A.C.
1173 James Wetton Msen
1174 Samuel Heap Msen
1175 Martin Dawson M40 North Derbyshire R.C.
1176 Sam Timmons Msen
1177 Simon Conroy M40 Dark Peak
1178 Christopher Leach Msen North Derbyshire R.C.
1179 David Best Msen
1180 Miles Winter M40 North Derbyshire R.C.
1181 Matt Reed M40 U.O.S. Triathlon Club
1182 Caroline Wickham W50 Erewash Valley R.C.
1183 Rebecca Hartley Wsen
1184 Dani Adams Wsen
1185 Michael Kenyon Msen
1186 Robert Savage M40
1187 Tom Boddington M40
1188 David Bone M50
1189 Stephen Davie Msen
1190 Michael Taylor M40 Fat Boys R.C.
1191 David Addenbrooke Msen U.O.S. Triathlon Club
1192 Kevin Rowles M50 Killamarsh Kestrels
1193 Elizabeth Lakin Wsen Long Eaton R.C.